Graikija laukia lietuvių

By | November 25, 2014

Svetimų kraštų nebūna. Tik keliautojas kartais būna svetimas. Robert Louis Stevenson.

Pasiilgote saulės šokio ant jūsų skruostų? Galbūt laikas pasinaudoti pigių skrydžių galimybėmis ir aplankyti šalis, kuriose saulė niekada nepasislepia po debesimis? Viena iš tokių nuostabių vietų yra Graikija. Vieta, kurioje saulė skatina visada šypsotis, o galimybės patirti nuostabiausią vandens bangų šėlsmą galima labai paprastai. Pigus skrydziai į Graikiją tai galimybė susipažinti su šia senove alsuojančia šalimi, kuri daugeliui pasakoja apie Knoso labirintą, gladiatorių kautynes ir teatro pradžią. Graikija yra šalis, kur gimė vieni žymiausių pasaulio filosofų. Dvasinę ramybę ten rasti pavyks kiekvienam.

Tačiau nepaisant to, kad pigus skrydziai suteikia galimybę nebrangiai nukeliauti iki pačios vietos, deja, dažniausiai valstybės riboje išleidžiame mažą pinigų sumą. Aišku, patogu tai, kad Graikijoje šiuo metu oficiali valiuta yra euras, kuris neužilgo tokiu bus ir Lietuvoje, tačiau kuomet egzistuoja dar ir kitos apart skrydžio galimybės, kurios leis išleisti mažesnę pinigų sumą – reikia jomis pasinaudoti.

 

  1. Pirmiausia pagalvokite, gal turite giminaičių ar draugų, pas kuriuos galėtumėte apsistoti. Jei tokių nėra, tuomet internete paieškokite žmonių, kurie skelbiasi kad mielai priima turistus. Tuomet jums gyvenimas visiškai nekainuos ir jau sutaupysite nemažai pinigų.
  2. Jei būsite tik kelias dienas – tuomet tikrai nereikia pasiimti daug drabužių. Ypač geras dalykas tas, kad ten didžiąja metų dalį yra karštą, tad nereikia ir storų rūbų. Vietoj to rekomenduojame į lagaminą geriau įsidėti daugiau maisto. Tuomet vietoje neteks lankytis prekybos centruose. Aišku, būtina paragauti tradicinio maisto, tačiau juk jo nereikės pirkti nuolatos.
  3. Iškart susidarykite sąrašą, ką planuojate parvežti lauktuvių, kad netektų paskui verkti jog prisipirkote suvenyrų, kurių nėra kur padėti. Pasiklausinėkite pažįstamų, ko jie nori.

 

Pigus skrydziai tampa pigios atostogų kelionės dalimi, kurios galimybėmis būtina pasinaudoti. Jei yra šansas už savaitės ilgumo atostogas išleisti vos iki 1 000 litų – tuomet būtina tokia prabanga pasinaudoti. Ir apskritai juk kelionėje svarbiausia yra nuotykis. Susikurkite jį.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *