Patikimi viešbučiai: ką galima įtraukti į šį sąrašą?

By | June 4, 2014

Planuojantys išvyką į svečią šalį ar net gimtinės teritorijoje neabejotinai apsidžiaugtų radę sąrašą, kuriame išdėstyti vien tik saugesni viešbučiai. Kokios asociacijos pirmiausia kyla išgirdus šią sąvoką?

  • Jokių tarakonų bei kitų nepageidaujamų kompanionų;
  • Ramūs bei draugiški kaimynai;
  • Malonus personalas;
  • Visi reikiami patogumai kambaryje;
  • Ir apskritai – jokių nemalonių staigmenų.

Deja, minėto sąrašo nėra – teks patiems padirbėti norint jį turėti ir naudotis kaip vienu iš sėkmingos kelionės įrankių.

Taigi, pradėkime.

  • Patikimi viešbučiai dažniausiai yra tie, kuriuos rekomenduoja kelionių agentūros konsultantai. Specialistai yra suinteresuoti, jog klientai būtų patenkinti gautomis paslaugomis ir norėtų dar kartą sugrįžti. Jei kelionės metu viešbutis bus vienas iš faktorių, sugadinusių atostogas, potencialus ilgalaikis klientas – garantuotai prarastas. Negana to, pasirinkusieji kelionių agentūros paslaugas gali tikėtis, jog visi iškilę nesusipratimai bus išspręsti ir kompensuoti į kliento naudą. Jei jums viešbutyje viešint įvyko kažkoks nemalonus incidentas, tarkime, dingo kambaryje paliktas asmeninis daiktas, būtinai apie tai informuokite atsakingą agentūrą – taip ne tik galimai išspręsite savo problemą, bet ir pasitarnausite kitiems būsimiems keliautojams.
  • Užsukę į internetinę viešbučio svetainę nesitikėkite ten rasti objektyvios informacijos – ne, nerasite ir melo. Tiesiog viešbutis parodomas iš paradinės, tai yra gerosios, pusės. Tai puikus būdas pamatyti kaip atrodo viešbučio aplinka ir vidus, tačiau realią situaciją galite sužinoti tik iš ten jau apsilankiusiųjų atsiliepimų. Kai kurie viešbučiai suteikia galimybę pačioje svetainėje palikti savo įvertinimą bei komentarą, tačiau tuo aklai nepasitikėkite – galbūt galioja cenzūra ir publikuojamos tik teigiamos nuomonės. Yra nemažai specializuotų tinklapių, kur galite rašyti, ką tik norite. Aišku, galite sakyti, jog žmonės linkę įspūdžius hiperbolizuoti ir išsakyta nuomonė nėra visiškai teisinga. Tačiau vien jau faktas, jog buvo nuspręsta skirti laiko savo įspūdžio išreiškimui, leidžia spręsti, jog buvo arba labai gerai, ar blogai. Tad patikimi viešbučiai nuo nepatikimų tokiu būdu „atsijojami“ bene efektyviausi.

Aišku, galite rizikuoti ir patikimų viešbučių sąrašą pildyti po kiekvienos viešnagės. Tačiau keliaujantiems kartą į metus ar dar rečiau galbūt verta pasinaudoti prieš tai išvardintais patarimais.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *