Dermatologų teigimu, šią klaidą realiausia padaryti pavasarį

By | September 8, 2017

Besikeičiantys orai, streso kiekis ir amžiaus skaičius realiausi faktoriai paliekantys žymes ant veido odos. Jau tapo įprasta, kad kuo didesnis kiekis moterų, siekiant nuslėpti nuovargį, padidėjusias poras ar sunaikinti spuogus, išbando specifines veidą valančias procedūras. Bet specialistai padarę tyrimą įspėjo – vienos procedūros šiuo metų laiku patartina vengti.

Veido valymas visada skirstomas į 2 būdus: mechaninis ir cheminis. Vis dėl to didesnio populiarumo ir dėmesio susilaukia ne pats seniausias būdas – ultragarsinis. Tiems kurie to nebandė vien iš pavadinimo gali atrodyti, kad tai pavojinga, bet specialistai įsitikinę, jog poveikis įvyksta akimirksniu.

Lietuvis, kosmetologas Robertas Kantauskas aiškina, kad šios technologijos vardas pasaulyje populiarus kaip 10 metų, o pačioje Lietuvoje ji pasirode prieš 5.

„Sukurta specifinė mentelė, kurios paskirtis nupilinguoti pilnai visą negyvą odą. Naudojami specialūs geliai arba galima apsieiti geriamuoju vandeniu. Ant veido turi būti sukurta drėgna terpė. Tuomet specialaus aparato pagalba pradedamas valyti odos paviršius. Visą procesą galima prilyginti malkų pjovimui su elektriniu pjūklu, o pjuvenos byra į šonus, šiuo atveju pjuvenos yra negyva oda.

Iš reklaminių skelbimų galima matyti, jog jais aiškinama apie estetinės įnovacijos procedūros naudą kaipiliarinei mikrocirkuliacijai, taip pat tai didina odos imunitetą, suaktyvėja medžiagų apykaita. Ultragarsinės procedūros pagalba suaktyvėja oksidacijos-redukcijos procesai, itin skatinama elastino ir kolageno gamyba, taip pat stimuliuojamas lastelių atsinaujinimas ir giliai drėkinama oda.

Kosmetologo teigimu, po šios procedūras veidas tampa ryškiai gaivesnis.

„Pats žmogus gali puikiai jausti kada jo veido oda švari. Kai pasišalina negyvos lastelės, oda pradeda kvėpuoti, dingsta poros. Būna klientų kurie nesiskundžia didesnėmis odos problemos, bet nori „atsinaujinti“, tam tinkamiausias laikas yra žiemą arba tik prasidėjus pavasariui, kol saulės aktyvumas nėra toks didelis. Dažnai atliekant valymus vasaros metu, klientas nepagalvoja, kad vertėtų užsitepti apsauginių priemonių nuo saulės. Tai gali ryškiai įtakoti randelių pagausėjimą.“ – įspėja R.Kantauskas.

„Vasara labiausiai tinkantys būdas veido valymui yra ultragarsu, taip pat naudoti kaukes, jos drėkina ir savo sudėtyje gali turėti haliurono rūgščių, arbatmedžio ekstraktų, tačiau atsisakyti mechanino valymo. Yra atvėjųkai klientės pasirodo su subjaurotais veidais. Todėl visada svarbiausia vadovautis rekomendacijomis, o ne reklama.“

Rūgštiniės procedūros pavasario – vasaros laikotarpiu odą pagražina itin stipriai, tačiau jas reikia atlikinėti itin kruopščiai, atseit jos sujautrina odą prieš saulę. Teko girdėti, kad yra nemažai pacientų, kurie pasibaigus procedūrai atsainiai žvelgia į nurodymus ir jų nesilaiko, procedūras atlikinėja ne pas aukščiausios klasės gydytojus, bet pasitiki nekvalifikuotais kosmetologais.

Bendrai sprendžiant kiekviena procedūra turi tam tikrų rizikų, todėl kiekvienai bijančiai veido valymo, puikiai tiks lengvos kaukės arba švelnūs masažai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *