Kaip įrengti jaukią ir gražią svetainę?

By | December 28, 2017

Svetainė, tai pats svarbiausias namų kambarys, kurį dažniausiai mato mūsų pakviesti svečiai. Ji yra lyg namų vizitinė kortelė, joje praleidžiame daugiausiai laisvo laiko, Dėl to svetainė turi būti puošni, jauki ir patogi, kad atskleistų visą namų įvaizdį ir groži. Tačiau kai baldų, dekoracijų ir kitų smulkmenų pasirinkimas toks platus. ką turime žinoti, kad pasirinkti tinkamai ir įrengti tobulą svetainę?

Prieš pradedami ieškoti baldu gerai patikrinkite patalpas, išmatuokite ir išanalizuokite kiekvieną detalę. Sužinokite kiek vietos užims jūsų naujieji baldai ir ar jie netrukdys judėti po svetainę.

Geriausi baldai yra tie, kurie sutalpins jūsų norimus daiktus ir atitiks jūsų poreikius. Tai kiekvienas gali matyti kitaip, todėl prieš perkant baldus svarbu pagalvoti apie baldų talpą ir ką juose laikysime. Ankščiau beveik kiekvienuose namuose stovėdavo spinta, užimanti vos ne visą sieną. Tokiuose spintose dažniausiai buvo talpinami daug vietos užimantys, nereikalingi daiktai. Tokiai spintai kambaryje vietos nėra, tačiau jis taip pat neturi atrodyti tuščiai. Kelios pakabinamos indaujos, spintelės, derantis televizoriaus staliukas ir komoda yra dažniausias šiandienos pasirinkimas. Jeigu tokia svetainė jums nepatinka, tiesiog pasistenkite, kad jūsų suplanuotas kambarys būtų funkcionalus ir atitiktų jūsų norus.

Jei norite, kad svetainė atrodytų skoningai ir atitiktų jūsų poreikius, pagalvokite, kokio baldų ir kambario stiliaus norėsite. Svetainės interjeras atrodys neskoningai, jeigu išsirinksite baldus iš skirtingų stilių. Jeigu tai jūsų pirmas kartas projektuojant kambarį, būtinai pasitarkite su specialistu. Jis padės jums išsirinkti vieną, harmoningą ir jaukų jums patinkančios svetainės stilių svetainės stilių. Pasistenkite, kad kambaryje harmoningai derėtų tik keletas spalvų. Daug skirtingų, suplaktų atspalviu sugadins jūsų svetainę, kambarys atrodys labai neskoningai. Jei jums trūksta dekoracijų, kambarį galite puošti nuotraukomis , įvairiais paveikslais, pagalvėlėmis ar net žaislais. Nuotraukos ant drobės yra dažnas ir skoningas svetainės dekoravimo būdas. Fotodrobę kuri tiks jūsų svetainei rasite lengvai ir nebrangiai. Šios dekoracijos suteiks svetainei gyvybės, tačiau pasistenkite, kad šios dekoravimo detalės nekontrastuotų su pagrindiniais svetainės atspalviais,

Kokybė visada kainuoja daugiau. Prieš įsigyjant naujus, jūsų norimą stilių atspindinčius baldus nuspręskite, kiek lėšų skirsite savo naujajai svetainei. Jeigu turite daug daiktų ir ieškote vietos jiems sutalpinti, teks rinktis didesnius baldus, kurie kainuos kur kas daugiau. Jeigu išsirinksite aukštos kokybes medžiagas, nepamirškite ir apie didesnes išlaidas. Jeigu negalite įsigyti naujų, kokybiškų baldu, nesijaudinkite. Įsigydami baldus internete sutaupysite daug pinigų, o baldų kokybė ir patvarumas stipriai nesiskirs nuo baldų pagal užsakymą. Pirkdami baldus internetu galėsite sutaupyti ir tuo pačiu išsirinkti ir minkštuosius baldus.  Tačiau prieš perkant baldus internetinėse parduotuvėse, dar kartelį apgalvokite savo poreikius, kad sukurti svetaine , kuri kels pasididžiavimą.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *