Gundymo meną išmanančioms bei norinčioms jo išmokti seksualios suknelės, verčiančios vyrus „iš koto“

By | August 28, 2013

Visi žinome, kad vyrai myli akimis, o moterys ausimis. Tad pastarosioms galima čiulbėti ulbėti pačias gražiausias pasakas bei daineles, tuo tarpu stipriosios lyties atstovus galima labai greitai „nokautuoti“ seksualiais drabužiais. Įdomu būtų sužinoti, kokia apranga labiausiai kaitina vyrų kraują? Tikrai retas vyras galėtų atsispirti prieš moterį, kuri vilki seksualiais bei visus privalumus subtiliai pridengiančiais arba priešingai – išryškinančiais drabužiais. Ne paslaptis, kad seksualios suknelės yra vienas iš moterų naudojamų triukų, kuris gali išversti vyrus „iš koto“.

Seksualios apatinės suknelės dažniausiai yra siuvamos iš raudonos, baltos arba juodos spalvos medžiagų. Visos yra mėgstamos vyrų, todėl laikomos kraują kaitinančiomis arba net „užverdančiomis“ spalvomis. Svarbu, kad spalva bei drabužio modelis nemažiau patiktų ne tik vyrui, bet ir jį vilkinčiai moteriai, nes juk tai drabužis, kuris yra arčiausiai kūno ir nuo jo gali priklausyti moters nuotaika bei savijauta viso vakaro metu.

Seksualios suknelės, kurios yra pasiūtos iš raudonos spalvos medžiagos gali vyrą įkaitinti tarsi bulių. Tad galite suorganizuoti tikrą koridą miegamajame. Daugelio apklausų garsiai skelbiami rezultatai sako, kad būtent šios meilės spalvos drabužiai vyrams kelia didžiausią pasitenkinimą. Tad jeigu vyrai pirmenybę teikia raudoniems apatiniams drabužiams, nereikia ilgai laukti ir svarstyti, ką įsigyti, norint Jį nustebinti arba suvilioti. Apatinės suknelės, kaip ir visi kiti tiek viršutiniai, tiek po jais dėvimi drabužiai, yra parduodami internetu, kur apsipirkti galėsite vos per keletą minučių.

Tačiau yra kita vyrų dalis, kuriems nemažiau nei raudoni, patinka juodi apatiniai drabužiai bei dailiai priglundančios prie moters kūno seksualios suknelės. Juk juoda – taip subtilu, elegantiška ir paslaptinga. Juodos spalvos nėriniai bei medžiagos gali išvesti iš proto bet kurį vyrą. Būtent iš tokių medžiagų ir yra daugelis apatinių suknelių. Net neabejojame, kad tikrai nesuklysite pasirinkusios juodą lyg gili naktis seksualią suknelę.

Trečioji pagal populiarumą liko balta spalva, kuri tiek vyrams, tiek moterims iš karto asocijuojasi su tyrumu bei nekaltumu. Nors yra vyrų dalis, kuriuos būtent šios spalvos savybės ir atbaido. Bet čia kaip ir visur – kiekvienas turi savo savitą skonį ir nuomonę. Tad kad ir kokios spalvos bei medžiagos suknelę, kurią dėvėsite miegamajame, pasirinksite, tikrai nesuklysite, nes ją puikiai papildys Jūsų pasitikėjimas savimi, gera nuotaika ir vyrui suteikia siurprizai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *