Įmonės registracijos adreso suteikimas

By | November 7, 2018

Įmonės steigimo procese reikia atlikti begales veiksmų. Tai įvairių dokumentų ruošimas bei pristatymas įstaigoms, kurios suteikia leidimus ir pasirūpina visais svarbiais aspektais. Vienas iš pirmųjų žingsnių yra registracijos adreso pateikimas. Tai įmonės registracijos adresas, į kurį vėliau siunčiama visa korespondencija, dokumentai ir t.t. Svarstote kodėl šioje vietoje gali kilti klausimų ar problemų? Pradėkime nuo to, jog ne visos įmonės gali turėti turto, kurio adresu registruotų įmonę. Galbūt pradžioje ketinate dirbti iš namų, o galbūt turite virtualų biurą. Tam priežasčių gali būti išties daug. Tokiu atveju jums nėra kitos išeities kaip pasinaudoti paslauga, kuri jums suteikia adresą, kurį galite naudoti. Tai išties geras pasiūlymas daugeliui įmonių. Jei norite sužinoti, kokiose situacijose verta pasirinkti šį pasiūlymą, pateiksime keletą populiariausių variantų.

Visų pirma reikėtų paminėti tai, jog absoliučiai kiekviena įmonė turi turėti registracijos adresą. Visiškai nesvarbu, kokia veikla užsiimate. Atėjus laikui pristatyti dokumentus dėl adreso patvirtinimo, galite sužinoti, jog jis nėra tinkamas. Kodėl? Tai gali būti turtas, įkeistas bankui. Jei turite patalpas, kurias įkeitėte bankui dėl paskolos, kurią naudojate verslui, šiuo adresu negalite registruoti savo įmonės. Taip nurodo mūsų šalies įstatymai. Tokiu atveju galite pasinaudoti paslauga, kuri jums suteikia kitą adresą ir išvengiate visų nesklandumų. Taip pat registracijos adresas yra naudingas tais atvejais, kai verslininkai neturi nuosavų patalpų ir jas nuomoja. Tokiu atveju turi būti gautas patalpų savininko raštiškas sutikimas, kurį gauti neretai kyla sunkumų. Nepaisant to, nuomojant patalpas visada išlieka pakankamai didelė tikimybė jos jas ateityje pakeisite. Šioje situacijoje jums reikėtų iš naujo pildyti dokumentus ir bendrauti su įvairiomis institucijomis. Taigi, nepamirškite, jog galite to išvengti priimdami išties paprastą sprendimą.

Kalbant apie įmones, kurios suteikia registracijos adresus, galima paminėti, jog jų darbas atliekamas išties greitai. Įmonės juridinis registracijos adresas gali būti suteiktas per mažiau nei dvylika valandų, na o jums nereikės tam skirti savo laiko. Vienintelis aspektas, kuo turėsite apsirūpinti, tai įmonės duomenų pateikimas bei sąskaitos apmokėjimas. Taip pat galite pasirinkti dokumentus atsiimti susitikus akis į akį, arba juos gauti registruoti laišku. Tai išties puiki galimybė, leidžianti sutaupyti savo brangų laiką bei išvengti nesibaigiančių kelionių iš vienos institucijos į kitą. Jei manote, jog galite savo laiką praleisti produktyviau, net neabejokite ir pasinaudokite šiuo pasiūlymu. Tai galimybė, atitinkanti visų verslininkų poreikius.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *