Krūtų didinimas, kuris atrodo natūraliai – ar tai įmanoma?

By | March 29, 2018

Kiekviena moteris, žiūrėdama į veidrodį galėtų vardinti begales išvaizdos trūkumų, kuriuos norėtų pakeisti. Visgi, dažniausiai tai tik mintys, ir atėjus laikui pasirinkti, ar iš tiesų norime pokyčių, tam nepasiryžtume. Kad ir kaip bebūtų, daugelis mūsų visiškai neišgyvename dėl smulkių detalių, kurios lyg ir neatitinka žurnalų viršeliuose diktuojamų tendencijų. Tačiau viskas, kas mumyse kitaip, padaro mus išskirtinėmis ir to negalima pamiršti. Visgi, kai kurios moterys išties rimtai domisi išvaizdos pokyčiais ir savo galimybėmis, na o dažniausia mintis, kuri susiformuoja mūsų galvoje – krūtinės didinimas. Tai ne būtinai noras puikuotis didesniu biustu. Galbūt tai noras turėti proporcingą figūrą ir vienintelis būdas tai pasiekti – kreiptis į grožio chirurgus. Tiesa krūtų didinimas implantais jau kuris laikas susilaukia tam tikros kritikos bei abejonių, tad ar tikrai turime pasirinkimą? Taip – krutu didinimas riebalais yra tai, ką siūlo visi moderniausi chirurgai savo pacientams. Norite sužinoti daugiau? Pasidalinsime svarbiausia informacija ir su jumis.

Vienas iš pagrindinių šios procedūros skirtumų nuo anksčiau minėtų implantų yra tai, jog krūtinės didinimui yra naudojami ne svetimkūniai objektai, o to paties žmogaus riebalinis sluoksnis, paimamas iš kitos kūno vietos. Žinoma, visa tai reiškia, jog krutu didinimas riebalais yra dviejų etapų procedūra, tačiau galite tame įžvelgti ir privalumus. Susimokėję už vieną procedūrą jūs gaunate dvi, mat galite sumažinti kūno apimtis pasirinktinai šlaunyse, pilvo ar šono srityje. Tai pagrindinės vietos, kurių riebalinis sluoksnis dažniausiai naudojamas tokio tipo procedūrose. Kalbant apie pačią operaciją, galima drąsiai teigti, jog ji nėra labai sudėtinga, mat trunka vos tris valandas. Pacientės jau po kelių savaičių nejaučia jokių šalutinių efektų, tokių kaip tinimas ir panašiai. Tai tik patvirtina, jog atsigauti po tokios procedūros nereikia daug laiko. Minėdami visus šiuos aspektus turėtume išskirti ir dar vieną skirtumą – tai natūrali krūtinės išvaizda. Greičiausiai pripažinsite, jog kai kurios padidintos krūtinės atrodo be galo nenatūraliai, na o jei jūsų tikslas, jo niekas nežinotų apie procedūrą – galbūt tai ir ne geriausias pasirinkimas. Tuo tarpu naudojant jūsų pačių riebalinį sluoksnį galima išgauti tikrai natūraliai ir gražiai atrodančias formas.

Jei jūsų krūtinė yra tas dalykas, dėl ko visada kompleksuojate, pats metas sužinoti, kokios jūsų galimybės. Žinoma, pasiryžimas operacijai turėtų būti tik jūsų pačių ir nelemiamas pašalinių žmonių, tačiau jei jau žinote, jog to norite, mes rekomenduojame bendrauti su šios srities specialistais ir suprasti, kokius rezultatus galite pasiekti. Tik tai jums atsakys į visus klausimus ir padės apsispręsti – ši procedūra jums tinka ar ne. Bet kokiu atveju, investuoti į save, savo geras emocijas bei pasitikėjimą yra visada gera mintis, tad to ir linkime. Mylėkite save ir jus pamils visas pasaulis!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *