Reklamos priemonės autoservisams Vilniuje

By | January 9, 2019

Šiandien gyvenimas be automobilio tikriausiai neįsivaizduojamas. Beveik kiekvienas iš mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus, šiandien yra labai dažnai priklausomas nuo savo ratuotojo bičiulio. Gyvenimo tempas yra labai greitas ir visur norime suspėti: nuvažiuoti į darbą, nuvešti vaikus į darželį ar mokyklą, nuvažiuoti į sporto klubą ar į studijas ir panašiai. Mažesniuose miestuose susisiekimas yra gan paprastas ir greitas, na ir dažnai visur galima tiesiog nueiti, kalbant apie sostinės gyvenimą, atstumai yra daug didesni. Vilniuje viešasis transportas yra pakankamai gerai išvystytas, tačiau susiduriame su tokiomis problemomis kaip ribotas jų važiavimo laikas ir didelės grūstys autobusuose. Todėl sostinėje gyvenant yra patogiausia turėti automobilį.

Kadangi paklausa veikia pasiūlą, natūralu, kad autoservisai Vilniuje yra beveik kiekviename rajone ar netgi gatvėje. Tam, kad išlaikytų savo klientus autoservisas Vilniuje stengsis teikti labai daug paslaugų: tiek lengvųjų automobilių remontą, tiek sunkvežimių serviso paslaugas, kėbulų remonto paslaugas, padangų keitimo, montavimo, balansavimo ir t.t. Kai kurie autoservisai Vilniuje netgi turi savo autodalių parduotuves ir labai dažnai teikia autonuomos paslaugas, kuomet klientas turi palikti savo automobilį kelioms dienos jam duodama pakaitinė transporto priemonė. Padangų pardavimas ir jau senų padangų sandėliavimas taip pat labai patogi paslauga. Taip neretai autoservisas Vilniuje teiks ir mašinos plovimo, valymo paslaugas, pavyzdžiui, cheminis salono išvalymas, variklio plovimas, mašinos vaškavimas ir panašiai. Kadangi autoservisai Vilniuje gali aptarnauti klientą nuo-iki ir jų išsidėstymas yra labai patogus, jiems belieka tik prisitraukti klientus ir žinoma paversti juos tapti itin lojaliais. Taigi, kaip autoservisas Vilniuje turėtų reklamuotis ir kokios turėtų būti reklaminės priemonės?

Visų pirma, tikėtis, kad klientas jus atras pats arba ateis pagal rekomendacijas yra šiek tiek kvaila. Kodėl jis turėtų jūsų ieškotis, kai mieste yra pilna autoservisų ir jis gali nueiti į bet kurį kitą ilgai neiškodamas? Internetas yra visagalis, kiekvienas autoservisas Vilniuje turėtų turėti savo internetinę svetainę su aiškiu savo paslaugų pristatymu, kontaktais ir darbo laiku. Tačiau vien tik turėti internetinę svetainę ir niekaip jos nereklamuoti tai pat yra beprasmiška – tas pats, kas jos neturėti išvis. Jūsų internetinė svetainė turėtų būti pritakyta google paieškai ir filtruotis pagal kelis pagrindinius žodžius, tokius kaip, pavyzdžiui, „autoservisas Vilniuje“, „plovykla Vilniuje“ ir panašiai. Kitas būdas, kaip būti surandamiems per google paiešką, yra „Google Adwords“ reklamą (mokami paspaudimai už tam tikrus raktinius žodžius pirmose pozicijose). Taip pat neapleiskite socialinių tinklų, tokių kaip facebook`as ir nuolat komunikuokite su savo klientais, Vilniaus mieste taip pat šalia savo autoserviso galite įsigyti kelis stendus, reklamuotis vietiniuose radijuose.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *