Vestuvių paslaugų užsakymas

By | September 13, 2013

Vestuvių organizavimas yra daug streso bei pastangų reikalaujantis procesas. Galbūt dėl šios priežasties kai kurie žmonės investuoja daugiau ir samdo šioje srityje dirbančias vestuvių planuotojas. Visgi, jei negalite sau leisti tokios prabangos, turėsite tam skirti daug laiko ir pastangų. Vestuvių pasiruošime svarbiausias aspektas – laikas. Ar esate girdėję, jog vestuvės rengiamos praėjus metams po sužadėtuvių? Tai sakoma todėl, jog norint surengti išties  gražias ir organizuotas vestuves, gali prireikti ištisų metų. Daugelis paslaugų yra užsakomos iš anksto, tad visada tai turėkite omenyje ir nepasilikite paskutinei minutei. Nesvarbu ar tai Vestuviu Fotografas ar tortas. Užsakymai priimami anksčiau tam, jog būtų spėjama suderinti visas šventes, tad jei ilgai rinksitės, galite likti nieko nepešę. Taigi, tam jog viskas vyktų pagal planą, štai keli patarimai, ką ir kada užsakinėti.

Daugelis porų imasi organizuoti vestuves tada, kai užregistruoja savo vestuves. Tai geras pasirinkimas, nes visa, kas vyks per vestuves, turi būti derinama būtent prie šios datos. Žinant dieną, kada sumainysite žiedus, pulkite ieškoti šventės vietos. Tai nebe svarbiausias sprendimas. Jums gali tekti rinktis iš daugelio sodybų, tačiau tik tuo atveju jei laikotarpis nėra užimtas. Vasarą vyksta daugiausiai jungtuvių, tad natūralu, jog kai kurios švenčių vietos bus užimtos. Būtent todėl reikia kuo greičiau išsirinkti restoraną, salę ar sodybą. Kalbant apie paslaugų svarbą, negalima pamiršti, jog vestuviu fotografas vaidina itin svarbų vaidmenį. Šios srities specialistai dirba sezoninį darbą, tad jei norite turėti galimybę rinktis iš geriausių fotografų, turite užsakyti jų paslaugas iš anksto. Jei vienas ar kitas fotografas jums atsakys, nes yra užimtas, nenusiminkite. Visada galima atrasti kitą variantą, ypač tada, kai organizacinių reikalų imatės prieš gerą pusmetį. Kitas žingsnis – muzikantai. Nemanykite, jog jų Lietuvoje labai daug. Pastarieji groja ne tik vestuvėse, tačiau ir gimtadieniuose, klubuose ar restoranuose, tad jų grafikas yra labai užimtas. Jei nenorite prarasti galimybę rinktis iš didžiausios pasiūlos, šį sprendimą priimkite kuo skubiau. Taip pat stenkitės sumokėti avansą arba pasirašyti sutartį. Tik tai jus apsaugos nuo nemalonių pokyčių.

Vestuvėse maistas ir gėrimai yra taip pat labai svarbūs. Savaime suprantama, jog šventės metu svečiai norės pasilinksminti, o jūs turite tuo pasirūpinti. Jei šventė vyks restorane, jums tereikia suderinti valgiaraštį, na o jei užsisakėte sodybą, galite užsakinėti maistą iš kur tik panorėję. Svarbiausia įvykdyti užsakymą ir sutarti, jog paslauga bus suteikti nustatytą dieną. Nesvarbu ar jums reikalingas Vestuviu Fotografas, suknelė, restoranas, maistas ar kita paslauga. Vestuvėms skirti užsakymai privalo būti išankstiniai, tokios jau yra taisyklės. Taigi, negaiškite laiko ir imkitės organizacinių darbų, kurie padės sukurti išskirtinę šventę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *