Kas yra internetinių svetainių kūrimas?

By | February 12, 2014

Laikui bėgant vis daugiau ir daugiau žmonių bei įmonių kuriasi savo internetines svetaines. Žmonės jau žino, kas yra internetinė svetainė, jau pradeda atsirinkti kuri svetainė yra gerai, kuri netokia gera ir panašiai. Visi žino kas yra interntinė svetainė, tačiau ne visi žino kas yra tas internetinių svetainių kūrimas, kas tai per procesas, kuo jis ypatingas. Bandysime tai paaiškinti keliais etapais.

Pirmiausia galime pasakyti, kad tai yra procesas reikalaujantis laiko. Kaip ir kiekvienas darbas reikalauja tam tikrų laiko sąnaudų, taip ir čia. Jei sugalvojote pasisodinti darže morkų, koks procesas jūsų laukia? Pirmiausia turbūt nueiti į maklinę ir pasiimti kastuvą, tuomet nueiti į daržą ir išsirinkti vietą, kurioje norėsite daryti morkoms skirtą lysvę. Tada sukasite tą lysvę, ją išravėsite. Tai padarę greičiausiai važiuosite pirkti arba jau būsite nusipirkę morkų sėklų ir jas pasėsite bei palaistysite vandeniu. Procesas kaip ir baigtas. Tačiau kaip matome iš pirmo žvilgsnio jis atrodė labai paprastas, tačiau paanalizavus ir išskaidžius viską etapais arba žingsniais matome, kad tai ganėtinai daug laiko sąnaudų reikalaujantis procesas. Taip pat ir internetinių svetainių kūrimas yra procesas, kuris reikalauja daug etapų ir daug laiko sąnaudų.

Pirmasis etapas būtų sugalvoti apie ką bus jūsų internetinė svetainė. Jūs sugaišite nemažai laiko galvodami, ieškodami internete panašių svetainių, norėdami tiksliau suformuluoti savo svetainę. Vėliau jums reikės pasirinkti sistemą, su kuria kursite internetinę svetainę. Šiais laikais dažniausiai viskas yra kuriama panaudojant turinio valdymo sistemas, tačiau yra galimybė kurti svetainę ir panaudojant tik HTML kalbą. Pasirinkę sistemą jūs turėtumėte būti nusibraižęs svetainės struktūrą. Daugeliui žmonių yra lengviau kurti kai jie prieš savo akis mato planą ar struktūrą. Taigi neskubėkite ir nusibraižykite jums tinkamą struktūrą.

Kai jau turėsite savo svetainės planą ir būsite pasirinkę sistemą ateis antrasis etapas – kūrimas. Šiame etape jums reikės kurti svetainę nuo 0 arba pasirinkti jau sukurtą šabloną ir panaudoti jo struktūrą savo svetainei. Priklausomai nuo to ką jūs sugalvojote galite sugaišti skirtingą laiko tarpą šiame etape.

Trečiasis etapas tai yra dizainas. Jei jau turite internetinę svetainę, kurios struktūra jus tenkina, jums reikalingas dizainas, kuris pritrauktų lankytojų akį, jiems malonu būtų naršyti jūsų svetainę. Čia taip pat galite sugaišti nemažai laiko. Galite kurti savo unikalų dizainą arba pasirinkti kažkokį šabloną ir jį panaudoti. Viskas priklauso nuo jūsų sugalvotos idėjos. Taigi kaip matome internetinių svetainių kūrimas yra sudėtingas ir pakankamai ilgas procesas jei jį išskaidome į dalis.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *