Kiek trunka internetinių svetainių kūrimas?

By | January 14, 2014

Internetinių svetainių kūrimo procesas yra sudėtingas procesas, kuris priklauso nuo daugybės kriterijų. Trukmė gali priklausyti nuo internetinių svetainių kūrėjų užimtumo ir nuo užsakovo pageidavimų bei norų. Tačiau žmogui, kuriam reikalinga internetinė svetainė iš esmės nėra svarbūs visi niuansai dėl kurių gali pailgėti kūrimo laikas. Todėl reikėtų žinoti kiek paprastai trunka internetinių svetainių kūrimas.

Pirmiausia reikia paminėti, kad dauguma kūrėjų internetines svetaines kuria panaudodami turinio valdymo sistemas. Tai reiškia, kad pačios sistemos niekas nekuria, o panaudoja jau sukurtas sistemas. Žinoma tai nėra nieko blogo, nes dėl to jūs mokate nedidelius pinigus už internetinės svetainės kūrimą. Galima paminėti, kad programuotojų valandos darbo įkainiai dažnai būna gerokai virš šimto litų, taigi galima nesunkiai paskaičiuoti, kad internetinių svetainių kūrimas panaudojant turinio valdymo sistemas yra idealus pasirinkimas, jei norite sutaupyti pinigų ir turėti gerai veikiančią internetinę svetainę. Dauguma paprastų svetainių yra sukurtos panaudojant kokias nors turinio valdymo sistemas.

Kitas niuansas dėl kurio gali pailgėti internetinės svetainės kūrimas, tai yra užsakovo pageidavimai. Jei šie pageidavimai yra labai individualūs tai gali užtrukti nemažai laiko kol kūrėjas sugebės rasti reikiamą sprendimą norint įgyvendinti jūsų pageidavimą. Pageidavimai gali būti įvairūs, todėl labai sudėtinga nustatyti kiek laiko gali prisidėti kuriant internetinę svetainę. Paprastai dėl papildomų pageidavimų svetainės kūrimas gali pailgėti 1-3 savaitėmis.

Dažniausiai internetinių svetainių kūrimas trunka 1-2 savaites, jei internetinė svetainė nėra kažkuo ypatinga ar sudėtinga. Sukūrus svetainę dar gali prireikti šiek tiek laiko baigiant derinti visus paskutinius kliento norus ir pataisyti internetinė svetainę. Tačiau paprastai pataisymai jau būna minimalūs ir yra išsprendžiami per viena kitą ar keletą dienų. Taigi jei norite turėti internetinę svetainę greitai ir ji nebus sudėtinga galima tikėtis turėti internetinę svetainę per savaitę laiko, jei kūrėjas neturės daug darbų, galbūt svetainę sukurs dar greičiau. Jei jūs turite papildomų reikalavimų internetinėms svetainėms tuomet pasiruoškite palaukti kiek ilgiau, tai gali užtrukti 2-3 savaites, o jei dar prireiks suderinti paskutines detales, tuomet trukmė gali pailgėti iki vieno mėnesio laiko. Taigi kaip matome internetinių svetainių kūrimas trunka pakankamai trumpai.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *