Krovinių gabenimo galimybės

By | October 15, 2013

Didelė dalis Lietuvos įmonių užsiima prekių pardavimu. Neretai bendradarbiaujama su užsienio partneriais, kurių prekės parduodamos mūsų šalyje arba atvirkščiai, Lietuvoje pagamintos prekės yra eksportuojamos. Bet kokiu atveju, šis verslo modelis reikalauja efektyvios pervežimo kontrolės bei valdymo. Kroviniai privalo būti nugabenti į nustatytą vietą laiku ir be jokių nesklandumų, Negalima leisti, jog prekės būtų pažeistos, mat tokiu atveju bus patirti nuostoliai, nes pažeisti gaminiai negali atsidurti parduotuvių lentynose. Taigi, galima drąsiai teigti, jog sėkmingai dirbanti įmonė privalo rasti jai labiausiai tinkantį krovinių gabenimo modelį. Šioje vietoje galima rinktis net kelis variantus. Kiekvienas iš jų turi savus privalumus. Taigi, jei norite sužinoti daugiau apie esamas galimybes, pateiksime reikiamą informaciją.

Įmonės, kurios dirba tik Lietuvos teritorijoje yra suinteresuotos gauti vietinių pervežimų pasiūlymus. Pastarieji nėra brangūs, mat atstumai yra pakankamai maži. Dažniausiai prekės yra pristatomos per 24 valandas specialių krovininių automobilių pagalba. Visgi, jei taikote į užsienio rinkas, jums gali praversti ir kiti variantai. Vienas iš jų – gabenimas vandeniu. Tokiu būdų kroviniai yra kraunami į specialius keltus, na o jais keliauja į nustatytus uostus. Šis apsirinkimas yra patogus tuomet, kai norite gauti patrauklią kainą ir nesate suinteresuoti pristatyti prekes per itin trumpą laiko tarpą. Taigi, jei jūsų kriterijai yra būtent tokie, būtinai apsvarstykite šį variantą. Jis gali padėti užtikrinti sąnaudų sumažinimą bei krovinių saugumą. Tai puiki galimybė tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, turinčioms verslo partnerius užsienio šalyse.

Dar vienas būdas gabenti krovinius – oro transportas. Keliauti lėktuvu į kitas šalis yra įprasta, nes per trumpą laiko tarpą galima įveikti milžiniškus atstumus. Kalbant apie krovinius galima įžvelgti panašius privalumus. Žinoma, šis pasirinkimas pareikalaus šiek tiek didesnių investicijų, mat oro transportas yra brangesnis. Visgi, tai yra bene vienintelė galimybė krovinį pristatyti per mažiausią laiko tarpą. Specialūs krautuvai sukrauna prekes į lėktuvus ir pastarosios iškeliauja į nustatytas vietas. Kaip žinia bene kiekvienas miestas turi oro uostą, tad iš jo prekės itin greitai pasieks jūsų klientus. Kalbant apie pervežimų kainas, galima pastebėti, jog jos skiriasi ne tik nuo pasirinkto gabenimo būdo, tačiau taip pat ir nuo tūrio bei svorio. Visa tai turi įtakos galutiniai kainai, tad norėdami sužinoti ją, turėsite partneriams pateiksi visą reikalingą informaciją. Sėkmingas įmonės valdymas reikalauja sudėtingų sprendimų, tad atsirinkite tą variantą, kuris geriausiai patenkina jūsų poreikius ir galimybes.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *