Stogo dangų priedai

By | March 25, 2015

Pirmasis žingsnis stogo dengimo procese – tai stogo dangos pasirinkimas. Tačiau tai dar ne viskas. Ne vien tik medinė konstrukcija ir sluoksnis ant jos sudaro stogą. Reikia apgalvoti ir kitas svarbias detalės bei priedus.

Stogo tvirtumas ir gražumas priklauso nuo pasirinktos stogo dangos. Tačiau, kad būtų pasiektas maksimaliausias rezultatas reikia apgalvoti visus elementus.

Pavyzdžiui, stoglangiai. Tai nėra privalomas elementas, tačiau jo nauda didžiulė. Jis atneša erdvės ir šviesos pojūtį į namus. Nors stoglangis atrodo paprastas elementas – tik langas ir rėmas, bet vis dėlto pirmas įspūdis klaidingas. Norint tinkamai sumontuoti stoglangius reikia profesionalų pagalbos. Svarbu pasidomėti stoglangių energiniu efektyvumu. Tai reiškia, turite išsiaiškinti, kokie gali būti jų šilumos nuostoliai. Stoglangiai vis labiau tampa priimtinesni taupumo atžvilgiu.

Stoglangius būtina montuoti kokybiškai. Nuo kokybiško montavimo priklauso ar vėliau nereikės kęsti pro tarpus pučiančio vėjo ar lietaus lašų ant palangių ar galvos. Taigi, pasidomėkite kokios medžiagos bus naudojamos. Jeigu į pagalbą pasikviesite profesionalius meistrus, galėsite būti tikri, kad jie naudos tik kokybiškas medžiagas ir pateiks patarimų, kurie leis užtikrinti komfortą ir jaukumą jūsų namuose. Profesionalai patars, kurioje vietoje labiausiai tiks stoglangis bei įvertins visus faktorius ir taip padės jums priimti efektyviausią ir geriausią sprendimą.

Be kokybiškų stogų dangos, namams būtini ir lietvamzdžiai. Gražios ir brangios stogų dangos dar neužtikrina, kad namas bus kokybiškai pastatytas. Lietvamzdžiai – privalomi stogų priedai. Jeigu neturėsite lietvamzdžių galite susidurti su dideliais nemalonumais – žala stogo konstrukcijai ir namo pamatams. Lietvamzdžiai yra keleto rūšių – plastikiniai ir plieniniai. Plieniniai brangesni, bet sumokėti pinigai atsiperka. Šiuos lietvamzdžius naudosite žymiai ilgiau. Taip pat lietvamzdžius galima rinktis arba dažytus, arba cinkuotos. Specialistų manymu, dažyti tarnauja ilgiau. Dar būna ir varinės lietaus nubėgimo sistemos. Pastarosios itin brangios, o jų montavimas pakankamai sudėtingas, tačiau jos ilgaamžės.

Taigi, dengiant namo stogą, svarbu atkreipti dėmesį ir kruopščiai dirbti ne tik su stogų dangomis, tačiau ir jų priedais. Įvairios plėvelės, šiltinimui skirtos medžiagos, tvirtinimo elementai yra reikšmingi, nes sudaro bendrą pastato vaizdą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *