Batelių priežiūros instrukcija

 

NAUDOKITE BATUS PAGAL JŲ PASKIRTĮ

Svarbu, kad batus naudotumėte pagal jų paskirtį: pvz. jei perkate bėgimo batelius, jie turi būti skirti tik bėgiojimui.

 

NEPIRKITE AVALYNĖS KURI JUMS NETINKA

Stenkitės surasti tokią parduotuvę, kurioje atsižvelgs į jūsų poreikius: bateliai įsigyti konkrečiam tikslui tarnaus ilgiau. Nepirkite avalynės kuri netinka jūsų pėdai – tokie batai praras formą, taps vizualiai nepatrauklūs ir tikėtina, kad greičiau nusidėvės, kadangi batų sudėtinės dalys gaus papildomą apkrovą. Be to, batelių netinkamumas gali sužaloti jūsų pėdą.

 

BATELIŲ TINKAMUMAS YRA LABAI SVARBUS VAIKAMS

Ypač svarbu, kad vaikams skirti bateliai jiems tiktų idealiai – kitaip negu suaugusieji, matuodamiesi batelius vaikai dažniausiai nejaučia diskomforto, tačiau tikėtina, kad dėl netinkamų batelių jų pėdos patirs sužalojimus (jų kaulai dar minkšti). Per 6 mėnesius ar net mažiau, vaikai išauga savo batus.

 

 

 

NAILONINIAI IR MEDŽIAGINIAI BATAI

Nemirkykite batelių vandenyje. Naudodami sudrėkintą skudurėlį, ar kempinę ir naudodami švelnų muilą atsargiai nuvalykite batelių viršų. Batai turi išdžiūti natūraliai, gerai vėdinamame kambaryje, toli nuo radiatorių ir ugnies šaltinių.

 

ODINIAI IR ZOMŠINIAI BATAI

Nemirkykite batelių vandenyje. Naudodami sudrėkintą skudurėlį, ar kempinę ir naudodami švelnų muilą atsargiai nuvalykite batelius. Valykite batelius iškart po naudojimo. Odiniam batam tinka geros kokybės ūkinis muilas. Batai turi išdžiūti natūraliai.

 

SINTETINIAI IR DURABUCK BATAI

Naudodami drėgną skudurėlį, švelnų muilą ir šaltą vandenį, atsargiai nuvalykite viršų. Batai turi išdžiūti natūraliai. Valykite batelius iškart po naudojimo.

 

 

NEGALIMA PLAUTI SKALBIMO MAŠINOSE JOKIŲ BATELIŲ.

TAIP PAT NEGALIMA JŲ DĖTI Į KARŠTO ORO DŽIOVYKLES.

 

 

© 2008 100%sports.lt Visos teisės saugomos  |  Sukūrė: M2 technologijos