Dviračio tipas

Jūs nusprendėte įsigyti dviratį. Dabar pats laikas pradėti rinkti informaciją, kokį modelį  geriausia pasirinkti ir koks jums geriausiai tiktų. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums pasirinkti geriausiai jūsų reikmes atitinkantį modelį.

Pirmiausiai pagalvokite, kaip jūs norėsite važinėtis dviračiu, taip pat apie savo patirtį ir iš esmės apie savo požiūrį į važiavimą dviračiu. Kodėl jūs norite važinėtis dviračiu? Norite palaikyti gerą formą? Gerai praleisti laiką?Ar tai darysite rimtai, ar tik retkarčiais? Kur jūs norite važinėtis? Gatvėse, dviračių takeliais ar pakelėmis? Kaip dažnai galvojate važinėtis dviračiu? Kuo geriau žinosite, ko norite, tuo lengviau 100%sports parduotuvėje išsirinksite jūsų poreikius atitinkantį dviratį.

Daugumoje dviračių parduotuvių jūs galite rasti tokius dviračius:

Kalnų dviračiai. Tai  nėra dailūs, tačiau tvirti dviračiai, jais galima važiuoti ten, kur visai nėra kelių, tačiau daug žmonių tokiais divračiais važinėja ir  šaligatviais. Kalnų dviračiai būna su storomis ir tvirtomis padangomis, kurios užtikrina patogumą ir gerą sukibimą su dangos paviršiumi, plokšti skersiniai leidžia geriau valdyti dviratį, o žemai esanti pavara palengvina važiavimą įkalne. Kai kuriuose kalnų dviračiuose yra pakabinamos konstrukcijos, kurios geriau amortizuoja smūgius. Ar jums reikia pakabinamos konstrukcijos? Tai priklauso nuo to, kaip ir kur jūs planuojate važinėtis.

Kelių dviračiai. Tokie dviračiai pritaikyti važinėti kelio danga ir jais galima pasiekti didelį greitį. Padangos yra siauresnės, o rėmo skersiniai sukuria geresnes aerodinamines savybes.

skaityti toliau: dviračio dydis >>

© 2008 100%sports.lt Visos teisės saugomos  |  Sukūrė: M2 technologijos