Rėmai

Rėmų pagalba ratukai pritvirtinami prie bato. Rėmai gaminami iš plastmasės arba metalo. Metaliniai rėmai gali būti iš įvairių metalo rūšių, pradedant aliuminiu ir baigiant titano lydiniais. Tam, kad būtų sukurtas tvirtas ir lengvas  rėmas, buvo išbandyti įvairiausi metalai.

Geras čiuožimas gali būti  tik tuomet, kai rėmas yra lengvas, tvirtas ir kietas, yra idealiai tiesus ir saugiai pritvirtintas prie bato. Tai yra labai svarbūs veiksniai, į kuriuos būtina akreipti dėmesį renkantis riedučius. Jeigu rėmas per lankstus, jis tarsi išsklaido atsispyrimo energiją, ir čiuožimas  yra neefektyvus, prastas, o tai tik sukelia čiuožėjo nervingumą.

Patikrinkite, ar pasirinktų riedučių rėmas leidžiai kojai suptis į šonus. Ar galima keisti ratukų padėtį?  Ar rėmas tinka didesniems ir mažesniems ratukams?  Kai čiuožimo įgūdžiai tobulėja, atsiranda noras (ir poreikis) įsigyti naujus ratukus, nes jūs norite padaryti kai kuriuos pakeitimus, atitinkančius jūsų čiuožimo įgūdžius ir poreikius. Taigi įsigykite riedučius, kurie  atitinka jūsų norų įvairovę, kad galėtumėte juos naudoti ir tada, kai jau būsite praėję čiuožimo pradžiamokslį.

Kai kurių riedučių rėmai gali būti nuimami ir tvirtinami tiesiog prie batų, kas labai patogu tiems, kuriems būdinga supinacija arba pronacija.

© 2008 100%sports.lt Visos teisės saugomos  |  Sukūrė: M2 technologijos