Tinklapių kūrimas - greitai ir paprastai

By | August 29, 2016

Žmonių gyvenimo tempas tapo daug greitesnis nei prieš penkiasdešimt metų. Neabejotinai tam didžiausią įtaką padarė kompiuteriai, internetas, na vėliau žinoma ir įvairūs nešiojami įrenginiai, tokie kaip nešiojami kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai. Visi šie dalykai leidžia mums būti online praktiškai kiaurą parą. Galime pasitikrinti el. paštą būdami bet kur, galime parašyti draugui būdami bet kur, o jis atsakys tą pačią akimirką. Viskas pradėjo suktis kur kas greičiau. Ne išimtis ir verslas, jame procesai sukasi dar greičiau, norėdamas, kad taves neaplenktų konkurentai, turi greitai reaguoti į įvairias situacijas ir priimti greitus sprendimus.

Jei verslas tapo dinamiškesnis, natūralų, kad ir verslo poreikiai pasidarė didesni, verslui reikia čia ir dabar. Taip yra ir su tinklapių kūrimu. Anksčiau kai tinklapių kūrimas buvo dar naujovė šis darbas užtrukdavo palyginti ilgai. Tinklapis būdavo kuriams net ir keletą mėnesių. Žinoma dideli projektai ir dabar yra kuriami ilgai, tačiau kalbėkime apie įprastas internetines svetaines, kuriose pateikiama informacija, ar reprezentuojamos prekės. Taigi tinklapių kūrimas kaip paslauga taip pat turėjo prisitaikyti prie greitesnių tempų. Šiomis dienomis jau nėra gerai jei tinklapis yra sukuriamas per 1-2 mėnesius, dabar tinklapis turi būti sukuriamas per 1-2 savaites, o kai kada ir greičiau.

Žinoma, kad pasiekti tokį tempą ir gauti tinkamą rezultatą viskas vyksta daug greičiau, komunikacija tarp kliento ir tinklapio kūrėjo turi būti greita, norint pasiekti gerą rezultatą per itin trumpą laiką. Vienas iš tokio rezultato pasiekimo veiksnių yra informacija, kuri turės būti talpinama tinklapyje. Jei žmogus jau turi pasiruošęs informaciją, jei žino ką norės pateikti tinklapyje, tuomet kūrėjui yra daug lengviau ir jis gali greičiau atlikti darbą.

Antras veiksnys yra komunikacijos greitumas, jei susirašinėjama elektroniniais laiškais, tai informacija turi būti pasikeičiama itin greitai, norint pasiekti gerą rezultatą per trumpą laiką reikia intensyviai komunikuoti. Tinklapio kūrimas yra toks darbas, kuriame reikia komunikuoti. Jei kūrėjas išsiuntė eskizus žmogui, tuomet pastarasis turėtų apsispręsti ir atrašyti tą pačią dieną, o dar geriau per kelias valandas. Jei laiškai atsakinėjami tik vieną kartą per dieną, tuomet tempas sulėtėja, o greitai ir paprastai paruošti tinklapį tampa iššukiu, kurį galima įveikti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *