Patarimai kaip įsigyti pigesnį aviabilietą.

By | July 14, 2017

Dažnai girdime iš draugų ar pažįstamu kaip jie lankėsi kitose šalyse ir tyliai mintyse pasvajojame, kaip puiku būtų patiems nuvykti į vieną, kitą šalį. Keliavimas autobusu arba automobiliu labai stipriai vargina, o kelionės lėktuvu yra pakankamai brangios. Į brangių bilietų kainų nusiskundimus atsižvelgė ir aviakompanijos kurios buvo priverstos sumažinti lėktuvų bilietų kainas, kad galėtų pritraukti daugiau pirkėjų ir nepalikti reitingų viršūnės.

Šių dienų bilietų kainos verčia iš koto, o kartais net ir suabejojama jų buvimu: nukeliauti į Ameriką, Australiją, Turkiją ar kitas pasaulio šalis siūloma už keliasdešimt eurų. Rasti pigų lėktuvo bilietą tikrai galima, tačiau jo ieškant reikia atiduoti nemažą kiekį laiko. Jeigu planuojate skrydį įtemptu laiku (per moksleivių atostogas ar vykstant renginiams ir didžiosioms šventėms) bilietais teks pasirūpinti iš karto, nes likus porai savaičių iki kelionės pradžios, pačių bilietų gali ir nebelikti. Patyrūsieji keliautojai atviravo, jog pigiausius bilietus yra nusipirkę nuo 3-6 mėnėsių iki skrydžio datos.

Kartais pasitaiko jog aviakompanijos nepajegia parduoti visų vietų į savo skrydį, todėl įmanomas variantas, kad pigių skrydžių paieška bus lengva ir pasitaikys nemažai palankių variantų. Sunkiausia būna apsispręsti ar pirkti bilietą iš karto, o gal bilieto kaina dar kris. XXI amžiuje yra nemažai svetainių, kurios siūlo lėktuvų bilietų kainų prognozes, kurių pagalbą sugebėsite apsispręsti akimirksniu.

Taip pat verta domėtis miestų kuriuose leisitės oro uostais. Kai kurios avialinijos leidžiasi nepagrindiniuose, o mažesniuose oro uostose kur orlaivių aptarnavimo paslaugos kainuoja mažiau ir taip leidžia pasiūlyti pigesnę bilieto kainą.

Aktyviems keliautojams siūloma įsigyti myliu kaupimo kortelę kurios už kiekvieną skrydį kaupia taškus. Už sukauptus taškus galima įsigyti įvairiausios aviakompanijos logotipais papuoštos atributikos arba tiesiog įsigyti pigesnį lėktuvo bilietą. Jeigu taškų kiekis tikrai nemažas yra galimybė bilietą gauti nemokai.

Taigi, norintiems keliauti ir gyvenime pamatyti kuo daugiau pasaulio kampelių, šie patarimai leis įsigyti pačius pigiausius rinkoje esančius bilietus ir džiaugtis ilgai svajotais kelionių malonumais.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *