Pasirinkimas

Pradedančiam čiuožėjui linijinių riedučių pasirinkimas gali tapti nelengvu uždaviniu. Du svarbiausi dalykai, apie kuriuos privalote pagalvoti prieš pirkdami naujus riedučius, yra jų patogumas ir riedučių stiprumas.

Jeigu riedučiai jums bus nepatogūs, negalėsite jų dėvėti. Jeigu jie nebus pakankamai gera atrama, galite susižaloti, arba čiuožti bus labai sunku. Taigi rinkdamiesi naujus riedučius negailėkite tam laiko. Tiems, kurie renkasi naujus riedučius, patartina parduotuvėje praleisti bent keletą valandų ir išbandyti pakankamai riedučių. Kai jau žinosite visus dalykus, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį, užsidėkite pasirinktus riedučius ir pastovėkite arba pavaikščiokite po parduotuvę bent pusę valandos. Jeigu po pusės valandos jūsų kojoms bus patogu, jeigu niekur netrins ir nespaus, tuomet jums jie tinka. Kitas klausimas – kokio prekės ženklo riedučius reikėtų pirkti? Kuo skiriasi įvairūs prekės ženklai ar stiliai?

Dažnai į šiuos klausimus rasite atsakymus pamąstę, kaip norite čiuožti. Ar jūs ketinate čiuožti tik norėdami palaikyti gerą formą? Ar jūs esate pradedantysis čiuožėjas, ar jau turite ilgametį patyrimą?

Jei esate patyręs čiuožėjas, jūs tikriausiai tikrai žinote, ko tikitės čiuoždami, tačiau jei esate naujokas, tikslus apsibrėžti yra kur kas sunkiau.

skaityti toliau: čiuožimas >>

© 2008 100%sports.lt Visos teisės saugomos  |  Sukūrė: M2 technologijos