Sportiniai bateliai ir jų gamintojų tendencijos 2016 metais

By | May 10, 2016

Kedai – tai komforto bei laisvumo simbolis, kuris padeda įrodyti, kad jų vieta ne tik sporto salėje, bet ir mieste, vakarėlyje ar darbo vietoje. Skubantiems, mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus ar iš rankų nepaleidžiantiems dviračio, būtų sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be kokybiškos sportinių batelių poros. Apžvelkime, kokios tendencijos šiais metais vyrauja populiariausiose firmose, kurių kedai bei ženklas yra puikiai įsitvirtinę šioje rinkoje.

 

Nike bėgimo bateliai

Šiuo metu Nike specializuojasi gamindami patogius ir prie kojos pritaikytus batelius, skirtus bėgimui – Air Max. Jų padas suminkština kojos susidūrimą su žeme, o stilinga išvaizda leidžia ne tik gerai jaustis, bet ir atrodyti puikiai. Nike šiais metais pabrėžia ir ryškias, pavasariškas spalvas, o kedai gaminami iš minkštos, orui pralaidžios medžiagos, kuri neleis Jūsų kojai prakaituoti.

 

 

 

 

 

 

Adidas sportiniai bateliai

Adidas vis dar išlaiko savo sportinių batelių modelį, kurio privalumas – apvalainas priekis, dailiai mažinantis koją bei klasikinės – juoda, balta, mėlyna, raudona spalvos. Tokie sportiniai bateliai yra skirti laisvalaikio aprangai, vaikščiojimui ir puikiai dera prie džinsų, sijono ar šį sezoną itin madingų, trumpų, vyriškų šortų. Adidas šiais metais vis dar gamina bei į prekybą išleidžia aulinius laisvalaikio batelius, kurių storesnis padas bei odinės detalės atrodo itin stilingai. Labiausiai išprotėjusi Adidas naujiena – kedai, skirti krepšiniui. Jų dizainas stebina keistomis ir neįtikinamiausiomis medžiagų imitacijomis, storu, guminiu padu ir dirželių gausa, neleidžiančia žaidimo metu avalynei prasitampyti.

 

 

 

 

 

 

 

Converse stilius

Converse sportiniai bateliai vis dar išlaiko savo įvaizdį: ryškios spalvos ir suvarstomi auliniai, ypač mėgstami paauglių. Jų forma dailiai priglunda prie kojos, o pasiuvimas puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tai sportiniai bateliai, kurie skirti laisvalaikiui, o jų stilizacija dera net prie proginių suknelių ar klasikinių kelnių. Ne viena pasaulinio lygio įžymybė Converse batelius renkasi tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms. Šiais metais į madą vėl grįžta moteriški sportiniai bateliai su paaukštintu kulnu, kurie ne tik patogūs, bet ir suteikiantys grakštumo, ilginantys kojas. Tai puikus būdas suderinti patogumą ir eleganciją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ecco avalynė

Ecco kedai – tai aukštos kokybės ir ypatingo dėmesio patogumui ženklas. Jų gaminami kedai šiais metais apima minkštą odinę medžiagą bei pagalvėles kojoms, kurios leidžia nueiti ilgas distancijas ir jaustis gerai. Šiuo metu gaminami sportiniai bateliai – pastelinių spalvų ir kokybiškos odos, todėl jie puikiai dera prie laisvos aprangos. Tiek moteriška, tiek vyriška linija išsiskiria švelniu įvaizdžiu, minimalistiniu spalvų derinimu bei modelių įvairove.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *