Delninukės – puikus ir praktiškas aksesuaras

By | April 17, 2014

Miniatiūrinis rankinukas – nepakeičiamas vakarinės aprangos aksesuaras, kuris puikiai tinka ir prie šventinės aprangos, ir oficialiam vakarui. Žinoma, į jį nieko daug neprisidėsite, tačiau visus reikalingiausius daiktus, be kurių sunkai gali išsiversti bet kuri moteris, tikrai sutalpinsite. Kita vertus, delninukės skirtos ne daiktams nešiotis, o papuošti ar papildyti net ir pačius kukliausius moters drabužius. Tačiau egzistuoja keletas taisyklių, kuriomis turėtumėte vadovautis renkantis ir nešiojant delninukę.

  1. 1.       Vertinkite universalumą. Neįmanoma prie kiekvieno aprangos ansamblio įsigyti atskirą delninukę, todėl rinkitės universalų variantą, kuris tiks prie bet kokios aprangos. Juoda, balta, ruda ar metalo žvilgesio minimalistinė delninukė yra optimaliausias pasirinkimas, kuris idealiai tiks ir prie ryškios, iššaukiančios aprangos, ir prie klasikinio kostiumėlio.
  2. 2.       Delninukės dydis turi atitikti jūsų kūno proporcijas. Šiandien parduotuvėse galima rasti nuo miniatiūrinių iki padidintų delninukių, todėl svarbu, kad nepasiklystumėte jų gausoje ir išsirinktumėte labiausiai sau tinkančią. Jei esate stambaus sudėjimo, nesirinkite miniatiūrinės delninukės, jums idealiai tiks šiek tiek padidinta, kuri jūsų kūno linijoms suteiks grakštumo. Beje, ši taisyklė galioja ne tik delninukėms, bet ir kitoms rankinėms.
  3. 3.       Nebijokite dirželių. Yra įprasta, kad delninukė visada turi būti laikoma rankoje, juk galų gale nuo to ir kilo toks jos pavadinimas, tačiau visą vakarą ją išlaikyti delne yra gana sudėtinga ir labai nepatogu, tad, nevenkite prie delninukės uždėti priderinto dirželio, kuris leis ją pasikabinti ant peties. Atminkite, kad tinkamai parinktas ir dailus dirželis ne tik suteiks komforto jausmą, bet ir atrodys stilingai.
  4. 4.       Nepadauginkite aksesuarų. Jei renkatės išskirtinę ir į akis krentančią delninukę, atminkite, kad vien ji pagyvins jūsų aprangą, todėl nepersistenkite su auskarais, segėmis, apyrankėmis ar kaklo papuošalais. Kuklumas puošia moterį ir suteikia jai rafinuotumo, tuo tarpu, aksesuarų gausa gali atrodyti neskoningai ir vulgariai.
  5. Tik reikalingiausi daiktai. Delninukės nepasižymi savo talpumu, tačiau kartais moterys ir merginos bando į jas sudėti gerokai daugiau nei reikia, tada delninukė praranda savo formą, atrodo išpūsta ir nestilinga. Jei žinote, kad negalite išsiversti be krūvos daiktų, geriau rinkitės nedidėlę, klasikinę rankinę.

Tai pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie savo delninukę, visa kita priklauso nuo jūsų skonio ir stiliaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *