Specialiai priaugti 30 kg, kad įrodytų kad galima juos numesti

By | December 30, 2014

Treneriui iš Jungtinių amerikos valstijų Drew Manningui, nusibodo nuolatiniai jo klientų dejavimai, kad jų kaulai yra per stambūs, arba, kad dėl genų jiems nelemta būti liesiems. Jis pusę metų šlamštė viską, kas buvo po ranka, dažnai valgė greito maisto restoranuose, priaugo 30 kilogramų, o paskui per tą patį laikotarpį sugebėjo viską numesti. Ir visiems įrodė kad tai įmanoma. Aišku,  jam sportuoti būnant storam buvo daug lengviau negu žmogui kuris visa gyvenimą buvo storas ir nesportavęs, nes jo organizmas jau žinojo kas tai yra sportuoti, ir raumenys daug greičiau grizo į savo forma, o tiksliau riebaliukai nubyrėjo nes ir taip jau jis turėjo tu raumenų.

drew-manning-eksperimentas

Tokiam eksperimentui vyras ryžosi norėdamas pajusti, ką reiškia būti storu. Jis netgi pats buvo pradėjęs abejoti, gal tikrai esant storam svorį mesti yra labai sunku. Tačiau abejonės nepasitvirtino ir Drew įrodė, kad taisyklingai maitinantis ir reguliariai sportuojant įmanoma viskas.

Prieš pradedant eksperimentą vyras svėrė 87 kilogramus, po  šešių mėnesių, praleistų valgant greitą maistą ir geriant gazuotus gėrimus, jis jau svėrė 120 kilogramų. Jo juosmens apimtis per šį laiką padidėjo nuo 86 iki 121 centimetro.

Manningas pripažino, kad svorio priaugimas paveikė jį ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Jis pradėjo savimi bjaurėtis ir vis dažniau buvo be nuotaikos. O po 6 mėnesių vėl grįžęs į sporto salę jis kurį laiką buvo itin nervingas.

Tiesa, Drew net ir tą pusmetį, kai visiškai nesportavo, neleido laiko veltui. Jis per šį laiką parašė knygą „Fit2Fat2Fit“ apie sveiką gyvenseną ir sportą.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *