Pasirinkimas statyti karkasinį namą

By | June 2, 2015

Visi mes esame skirtingi, tačiau neretai mus vienija tokie pat norai bei troškimai. Kaip pavyzdį galima paminėti gyvenimą nuosavame name ar kotedže. Greičiausiai visi sutiktų, jog pasitaikius galimybei gyventi juose - iš karto ja pasinaudotume. Tai gausybė privalumų ir tai, apie ką svajoja daugelis, tačiau pasiseka ne visiems. Visgi, negalima pamiršti, jog didžioji dalis žmonių namus stato su banko paskolomis, tad tai suteikia šansą didesnei žmonių grupei. Tiesa, gautus pinigus reikia paskirstyti labai atsargiai, mat pradėjus išlaidauti jų gali tiesiog nepakakti. Kaip statyti namą ir būti tikriems, jog nepermokėsite? Vieno atsakymo į šį klausimą nėra, tačiau karkasiniai namai jums gali sutaupyti tikrai nemažai lėšų. Tikrai ne visi vartotojai žino, jog būtent tokių namų statyba yra gerokai pigesnė, na o taip pat leidžia išgauti reikiamą kokybę bei komfortą. Pasirinkdami tokį namo tipą jūs nieko neprarasite, o taip pat gausite ir kitus galimus privalumus. Kokie jie? Apie viską plačiau.

Kaip jau minėta anksčiau, karkasinių namų statybos yra pigesnės. Taip yra dėl to, jog statybų eigoje naudojamos medžiagos yra ne tokios brangios ir visiškai atitinka keliamus kokybės standartus. Karkasiniai namai gali būti statomi iš medžio arba metalo karkaso, na o pasirenka pats vartotojas. Remiantis duomenimis bei asmeninėmis patirtimis galima pastebėti, jog būtent medžio karkasas yra populiariausias pasirinkimas. Nėra reikalo investuoti į metalą, nes tinkamai apdirbtas ir paruoštas medis gali būti ne ką prasčiau panaudotas. Greičiausiai ir patys suprantate, jog medinio karkaso gamyba ne tik pigesnė, bet ir sutaupo laiką statybų metu. Pasirinkę tokio tipo namą daug greičiau baigsite statybų procesą ir galėsite keltis gyventi į naujuosius namus. Tai dar vienas aspektas, dėl kurio vartotojai renkasi karkasinius namus. Galbūt statybų greitis ir terminai aktualūs ne visiems, tačiau jei viskas gali būti atlikta greičiau, kodėl gi nepasinaudojus tokia galimybe? Apsvarstykite šiuos argumentus ir priimkite jums tinkamiausią pasirinkimą.

Kalbant apie kitus privalumus, kuriais pasižymi karkasiniu namu statyba, galima išskirti ir ekologiją. Statybose naudojama mediena yra daug ekologiškesnė medžiaga, nei kiti pasirinkimai. Galvodami apie ateitį, galvosime ir apie save, tad visada smagu žinoti, jog renkamės į aplinkos apsaugą orientuotus pasirinkimus. Taip pat negalima pamiršti ir karkasinių namų šilumos izoliacijos savybių. Nors šie namai daugeliui atrodo plonomis sienomis ir ne itin patvarūs, jų izoliacinės savybės yra tiesiog neįtikėtinos. Tiesa, tam pasiekti reikia naudoti kokybiškas šiltinimo medžiagas, tačiau pasirinkę teisingai tikrai nenusivilsite. Jūs sutaupysite šildymo sezono laikotarpiu, na o sumos jus tikrai nustebins. Taigi, galima drąsiai teigti, jog pasirinkimas statyt karkasinį namą jums suteiks visokeriopą pranašumą ir visus galimus privalumus, apie kuriuos tik galėjote pasvajoti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *