Įsigykime kieto kuro katilus

By | July 22, 2015

Tinkamiausio katilo pasirinkimas yra labai reikšmingas įvykis gyvenime. Reikia surinkti nemažą žinių bagažą, kad pasirinkimas tikri būtų geras ir gebėtumėte pasakyti, kad jūsų poelgis buvo tinkamas. Kieto kuro katilai paprasčiausiai turi labai daug pasirinkimų, tad sunku vienareikšmiškai teigti, kuris konkrečiai geriausias. O dar ir tai, kad jie skiriasi ne tik savo funkcionalumu, tačiau to pačiu ir firmomis. Pasirinkimų labai daug. Jei nežinote, kuris variantas jums geriausias – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie patars ir rekomenduos.

Galima pasirinkti ši šių katilų:

  1. Laimi, nes labai patogus valdymas. Tačiau tuo pačiu dujos yra vienas iš brangiausių šilumos išgavimo būdų.
  2. Lygiai taip pat labai komfortabilus pasirinkimas, ir lygiai taip pat labai brangus. Ne tik pradinė investicija, tačiau paskui dar reikia nemažai elektros, kad daiktas būtų funkcionalus.
  3. KIETO KURO KATILAS dažniausiai Lietuvoje pasirenkamas variantas. Jis naudojamas, kuomet deginamas kietas kuras: malkos, anglis, pjuvenos ir t.t. Nereikalauja kokių nors papildomų investicijų, kad atliktų savo funkciją.

Kieto kuro katilai, tiesa, privalo būti reguliariai valomi. Tai garantas, kad gebėsite ilgus metus džiaugtis funkcionaliu daiktu. Apkritai šio tipo katilams suteikiama bene kelerių metų garantija, tad taip kompanija tarsi užtvirtina, kad pasitiki savo siūloma produkcija. Kita vertus visada verta prisidėti prie dar ilgesnio prietaiso funkcionavimo. Kieto kuro katilai turi būti valomi reguliariai (rekomenduojame bent kartą kas tris mėnesiu šildymo sezonu). Galima pasisamdyti komandą, kuri visą darbą atliks už jus.

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie granulinius katilus

Jeigu jūsų kompetencija šioje srityje yra labai menka, tokiu atveju siūlome pasikonsultuoti su profesionalu, kuris galėtų patarti, koks jums tinka labiausiai. Tuo pačiu norime pabrėžti, kad dažniausiai pirkti internetu yra kur kas pigiau. Paprasčiausiai buvo palygintos lygiai tokių pat katilų kainos ir rezultatas džiugina.

  1. Nesirinkite kombinuotų katilų. Manoma, kad jie vienu metu gali atlikti kur kas daugiau funkcijų, tačiau tiesa tokia, kad geriau jau vienam kurui pritaikytas katilas. Juk ir mes neperkame šampūno, kondicionieriaus ir muilo viename. Atskiri daiktai geba pasiekti geresnį funkcionalumą.
  2. Granuliniai kieto kuro katilai teikia labai platų pasirinkimą. Tuo pačiu jie yra labai lengvai valdomi, tad net ir seni žmonės bei vaikai gebės sureguliuoti tinkamo kiekio kaitrumą namuose.
  3. Rekomenduojama įvertinti italų produkciją. Būtent italai pirmieji rinkoje ir paleido granulinius katilus.

Gyvenkite šiltai neįdėdami labai daug pastangų. Kieto kuro katilai – gyvenimą lengvinantis daiktas, kuris labai reikalingas tiems asmenims, kurie patys apsišilto namus. Ypač tiems, kurie tai daro su malkomis. Kūrenimas yra sudėtingesnis nei galėjote pagalvoti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *