Mitai apie kontaktinius lešius

By | June 6, 2015

Tam, jog pažintume pasaulį, kuris mus supa, bei galėtume mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, mums reikia naudotis visais savo pojūčiais. Tiesa, kartais jie nusilpsta ir tokioje situacijoje netenkame dalelės žavesio, kurį skleidžia aplinka. Niekam ne paslaptis, jog silpstantis regėjimas yra viena iš šių laikų problemų. Ji gali pasireikšti bet kokio amžiaus žmogui, tad taikyti stereotipines priežastis tikrai nereikia. Kad ir kokia būtų situacija ar galimos priežastys, visada reikia ieškoti išeities, o ji tikrai yra. Nors akiniai yra pirmasis ir labiausiai rekomenduojamas pasirinkimas, regėjimo sutrikimus turintiems asmenims, jis tikrai nėra vienintelis. Rinkoje pasirodę lesiai sukėlė tikrų tikriausią perversmą ir vis daugiau žmonių yra pasiruošę juos išbandyti. Tiesa, vis dar sklando keli mitai ir stereotipai, kurie pabrėžia neigiamus lešių aspektus. Pripinkime, jog dalis mūsų jais tiki ir galbūt dėl šios priežasties nedrįsta išbandyti šį pasirinkimą. Tam, jog išsklaidytume abejones, pateiksime kelis argumentus bei paneigsime nusistovėjusias nuomones.

Pradėkime nuo lešių komforto. Labai dažnai tenka išgirsti, jog tai nėra vienas iš maloniausių procesų, juos įsidėti ar išsiimti. Bent jau taip mus nuteikia aplinkinių nuomonės. Šis argumentas galbūt ir turi tiesos, tačiau pripažinkime, jog tai, ką darome pirmą kartą visada atrodo baugu. Vėliau ateina patirtis ir lešių dėjimas nebėra tokia sudėtinga ar bauginanti užduotis kaip atrodė anksčiau. Kitas mitas, kuris itin dažnai minimas, yra tai, jog lesiai sukelia akių sausėjimą. Galima drąsiai teikti, jog tokį diskomfortą sukelia tik nekokybiškos prekės ir jei tinkamai pasirinksite, su tuo niekada nesusidursite. Kai kurie lešių gamintojai rekomenduoja naudoti specialias priemones, akių lašiukus ir panašius dalykus, tačiau jei pasirinkti lešiai yra aukščiausios kokybės, tai tikrai nėra būtina. Taip pat negalima pamiršti ir nuomonės, jog nešiodami lešius, nuolatos jaučiame, jog akyse kažkas yra. Šį jausmą lyg ir sunku apibūdinti, tačiau žmonės, kurie jau ne vienerius metus nešioja lešius ir jų išbandė gausybę, žino apie ką eina kalba. Šioje vietoje norime pabrėžti, jog tinkami lešiai turi būti visiškai nejaučiami, na o priešingu atveju jie jums tiesiog netinkami. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti skirtingus lešius, nes tik tai jums padės atrasti tai, kas suteiks gyvenimui komfortą.

Pripažinkime, jog kontaktiniai lesiai yra išties geras pasirinkimas, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimą. Vis dėlto, negalima pamiršti, jog tik kokybiška prekė suteikia maksimalų komfortą, tad galimas daiktas, jog iki šiol dar neatradote to, kas jums tinka geriausiai. Paieškos tuo ir išsiskiria, mat jums teks susidurti ir su ne itin kokybiškais gaminiais. Visgi, anksčiau ar vėliau atrasite tinkamiausią pasirinkimą ir jis suteiks be galo daug privalumų, apie kuriuos anksčiau nė nedrįsote svajoti.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *