Vežimėlis Jūsų vaikui

By | July 3, 2015

Atėjus vaikui į pasaulį - šeimos gyvenimas pasikeičia. Jame daugiau laimės nei kada galėjote įsivaizduoti. Greičiausiai ne viena jauna šeima ar net tėvai jus gąsdino, jog po tokių pokyčių viskas pasikeis ne į pačią geriausią pusę. Galima išgirsti nuomones, jog būsite prikaustyti prie namų ir negalėsite leisti laiko taip, kaip anksčiau. Visgi, mes su tokia nuomone nesutinkame ir pabrėžiame, jog gyvenimas turi išlikti gražus ir su visais privalumais apie kuriuos svajojate. Jei mėgstate savaitgalius leisti mieste, pasivaikščiojimuose ar draugų būryje - tai dar nereiškia, jog gimus vaikui viskas pasikeis. Kaip išlaikyti senus įpročius ir nebūti priverstiems keistis? Vezimėliai vaikams yra atsakymas į visus jūsų klausimus. Tai jų dėka galite būti mobilūs ir judėti ten, kur tik panorėsite. Jie manote, jog visi vežimėliai yra labai panašūs, o galbūt skiriasi tik sav išvaizda - labai klystate. Tai lyg pirkti dviratį. Kiekvienas iš jų turi savo paskirtį bei privalumus. Taigi, dar prieš priimdami sprendimą turi gan aiškiai sau atsakyti, kokia veikla užsiimsite ir kokius reikalavimus keliate vežimėliui.

Mūsų pasiūlymas ieškoti praktiško varianto, kurį galėtumėte pritaikyti daugelyje situacijų. Jums reikalingas lengvas ir paprastai sulankstomas vežimėlis, nes tai yra vieni iš pagrindinių privalumų tėvams. Jei gyvenate bute, kas kartą vežimėlį nešti į namus bus tikrai sudėtinga, na o ką jau kalbėti apie situacijas, kai vaiko tėčio nėra šalia ir visu tuo reikia pasirūpinti mamai. Taip ir susidaro situacijos, kai vaikas kairėje, vežimėlis dešinėje, na o paskui bus dar tempiasi ir keli pirkinių pilni krepšiai. Greičiausiai nė viena iš mūsų nenorėtų atsidurti tokioje situacijoje, tad reikia pasirūpinti, jog vežimėlis niekada netaptų našta ir netgi palengvintų tokias situacijas. Taip pat negalima apmiršti, jog vežimėlis turi būti labai manevringas. Jei mėgstate leisti laiką mieste, greičiausiai kartu su vaiku įveiksite ne vieną kilometrą pasivaikščiojimų metu, todėl jūsų apžiūrinėjami vezimeliai vaikams turi pasižymėti nepriekaištingu manevringumu.

Taip pat nepamirškite, jog iš esmės vaikiski vezimeliai yra skirstomi pagal vaikų amžių. Tai, kas būtina naujagimiui, visiškai netinka metų laiko vaikui, tad tai reikia suderinti. Geriausia investuoti į didelės komplektacijos vežimėlius, kurie suteikia galimybę laviruoti ir viską keisti pagal poreikius. Pradžioje galėsite naudoti lopšį ar net automobilinė kėdutę, na o vėliau jums bus reikalinga ir sėdimoji funkcija. Visa tai ir dar daugiau turite apgalvoti tam, jog galėtumėte išlaikyti savo gyvenimo komfortą ir neatsisakyti to, kas jums teikia laimę. Natūralu, jog vaikui atėjus į šį pasaulį kažkas turi pasikeisti, tačiau tikrai ne tie dalykai, kurie jums svarbiausi ir suteikia džiaugsmą. Taigi, apsvarstykite šį pasiūlymą ir priimkite sprendimą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *